Information in English Information in English Informaci�n en espa�ol
       Informationen in Deutsch


     Norske Akevitters Venner
     Postboks 119, Manglerud
     0612  Oslo

     Tlf: 23 15 85 00
     Kontortid: 09.00 - 16.00

Våre sponsorer:








     Abonner på våre
nyheter (RSS)
     Abonner på alle
artikler (RSS)

    

Presidentskapet

Norske Akevitters Venner ledes av et presidentskap. Det nåværende presidentskapet ble valgt på Akevittinget i Bergen 24. september 2016.

Presidentskap:
President:
Atle Minothi (Oslo)
– 970 47 485 – atle@norsk-akevitt.org
Visepresident:
Ingvar Hage (Oplanske)
– 917 79 022 – ingvar.hage@nbio.no
Nina Bøhnsdalen (Rogaland)
– 924 32 823 – ninabohnsdalen@yahoo.no
Øyvind Bergene (Lågendalen)
– 915 44 242 – oyvind.bergene@bgeo.no
Elisabeth Gjestland (Oslo)
- 991 66 016 - elisabeth.gjestland@gmail.com
Mona Halsbakk (Salten)
– 995 18 749 - mona.halsbakk@ks.no
Hege Ramseng (Oslo)
– 920 31 080 – hege.ramseng@drikkeglede.no


Varamedlemmer:
Gunnar Hoff Lysholm
 (Nidaros)
– 928 44 400 - ghlysholm@gmail.com
Lars-Roar Holte (Oplandske)
– 992 23 096 -  lars-roar.holte@hoff.no
Kirsti Pernille Indreeide (Romsdal)
– 922 34 820 – kpi@online.no

Regionskontakter:
Nina Bøhnsdalen: 924 32 823 - ninabohnsdalen@yahoo.no
Øyvind Bergene:  915 44 242 - oyvind.bergene@bgeo.no

Sekretariat:
Redaktør, AquaVIT: Sjur Harby
– 488 97 714 – sjur.harby@norsk-akevitt.org
Daglig leder: Lars Ole Ørjasæter
– 23 15 85 00 post@norsk-akevitt.org 


NAVs øverste myndighet er Akevittinget. Akevittrådet godkjenner årsberetning og regnskap. Utsendinger fra regionene danner sammen med Presidentskapet Akevittinget som etter bestemmelse i Presidentskapet samles minst en gang årlig, og ellers ved behov.

 

 



 tilbake